BB team

Vedení

Jane

TOMPO

trenér a manager týmu v jedné osobě

Tomáš Povolný je nejdokonalejší týmový předseda pod sluncem. Oddíl je jeho velká láska a na všem, co pro něj dělá, je to znát. Dokáže zařídit nemožné a hýčká si trenéry i sportovce. Prožil nezapomenutelné dětství na vsi v Čerčanech v době, kdy se ještě děti pohybovaly samostatně terénem a dopřávaly si dobrodružství na vlastní kůži, do dospělosti se doslova radostně prosportoval a chce to samé dopřát nejen svým vlastním dětem, ale všem, co o to mají zájem. Zkrátka: co nezařídí Tompo, nezařídí už nikdo!

Mike

MADLA

šeftrenérka

Magdalena Fantová je absolventka Fakulty tělesné výchovy a sportu a její životní krédo zní: škoda každého dne, kdy jsme si nezasportovali. Tělocvikářka tělem i duší pracuje ve státní správě a dobíjí se sportem. Trénovaní dětí je pro ni obrovskou radostí a zdrojem energie. Má 8letého kluka a 6letou holčičku. Sleduje novinky z oblasti sportovního tréninku a s nadšením je aplikuje na vlastní děti a oddílové svěřence.

Trenéři


Jane

Jíťa

trenérka chůvička, "pravá ruka" týmu

Jitka Hanibalová je ztělesněním dobra na zemi. S dětmi pracuje s neuvěřitelným zápalem, nic ji není zatěžko, všechny úkoly plní na jedničku s hvězdičkou. Od té doby, co se stará o veškeré oddílové papírování, tak máme konečně ve věcech pořádek! Vyrostla stejně jako Tompo na vsi, v Kozmicích, v partě bikrosáků, hasičů a fotbalistů a stejně jako Tompo chce tyto radosti dětství dopřát i dalším dětem, které o to mají zájem a že se jich v naší kotlince našlo! Funguje bezvadně jako chůvička, když Madla předcvičuje a Tompo staví kužely: každá rukavička je na správné ručičce, všechny podolky jsou s láskou zakasané a to vše díky „naší Jítě“, která umí bezpečně uhasit i ten největší požár

Mike

Kevin

mezinárodní posila

oficiální fotograf týmu

Kevin Stanley je dokonalý anglický gentleman, který ještě k tomu skvěle fotí. Obohacuje děti svou krásnou angličtinou - možná právě díky Kevinovi pochopí děti smysl učit se cizí jazyk dřív než v 18ti letech na prvním samostatném zahraničním zájezdu. Kevin je laskavý oddílový asistent, který miluje kolo a vnáší do našeho oddílu tu správnou mezinárodní přidanou hodnotu

Mike

Honzík

budoucnost oddílu

Honza Tretera snižuje náš věkový průměr a vnáší čerstvý vítr do našich řad. Student, sportovec intelektuál, který je mentálně o několik let vepředu, pomáhá krotit malé divochy a funguje jako zdatný tlumočník z angličtiny. Honzík je naše budoucnost, kéž by takových mladých lidí bylo víc!